ورود چهارشنبه 25 تیر ماه 1399
 

بازسازي بافت با ارزش حوزه علميه الحجة

بنياد مسكن انقلاب اسلامي در جهت احياء بافت با ارزش شهري نجف آباد، اقدام به بررسي اوليه و تهيه طرح هاي بهسازي حوزه علميه الحجة نموده است. اين مدرسه علميه با قدمت73ساله از ديرباز مهد پرورش عالمان وارسته نجف آباد بوده و هم اكنون نيز پذيراي طلاب جوان علوم ديني مي باشد. اميد است با همكاري دستگاه هاي مرتبط، شاهد  اجراي هرچه بهتر اين طرح باشيم.

 

  كنگره ملي سرداران و2500شهيد نجف آباد  
 
 

RSS
 
1392/11/23  --  بزرگداشت سي و پنجمين جشن پيروزي
برپايي ايستگاه صلواتي در مسير راهپيمايي22بهمن

در سي و پنجمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد با همكاري پايگاه بسيج منتظران مهدي(عج)، به منظور پاسداشت اين حماسه بزرگ اقدام به برپايي ايستگاه صلواتي در مسير راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن نمود. دراين ايستگاه، پذيرايي از حدود دوهزار نفر از راهپيمايان با نوشيدني گرم صورت گرفت.
1

RSS
 
13/11/1392  --  تحويل99.5درصدي مسكن مهر دهق


در ايام خجسته دهه ي فجر انقلاب اسلامي بنياد مسكن انقلاب اسلامي با تحويل تعدادي از واحدهاي مسكوني طرح مسكن مهر دهق، درصد تحويل اين طرح را به 99.5 درصد رساند. طرح 105 واحدي در حاشيه جاده دهق- گلپاگان واقع شده كه با اعتباري بالغ بر 35ميليارد ريال در قالب تفاهم سه جانبه و با استفاده از تسهيلات250ميليون ريالي مهر اجرا و تحويل متقاضيان گرديده است.
1

RSS
 
10/11/1392  --  ارائه خدمات رايگان به مناسبت دهه ي مبارك فجر


به ميمنت دهه ي مبارك فجر و به منظور بزرگداشت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد نسبت به اعمال تخفيف صد درصدي جهت بازديد و پاسخ استعلام (فرم شماره1 دهياري) اقدام نموده كه مراتب كتبا به فرمانداري ويژه شهرستان اعلام شده است. بديهي است تمامي عزيزاني كه از 11 تا 21 بهمن ماه جهت اخذ استعلام(فرم 1 دهياري) مراجعه نمايند از اين تخفيف برخوردار خواهند شد.
1

RSS
 
20/08/1392  --  خط اعتباری مسکن مهر قطع شد
توقف ساخت 30 هزار واحد مسکن مهر

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از توقف ساخت 30 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر خبر داد و گفت: این واحدها در مرحله معرفی به بانک بودند که متاسفانه به دلیل توقف خط اعتباری مسکن مهر، امکان ادامه ساخت آنها وجود ندارد. امید محمدی با اشاره به اینکه 30 هزار واحد مسکن مهر به دلیل نبود تسهیلات اعتباری متوقف شده است، گفت: سهمیه بنیاد مسکن 380 هزار واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر بوده است که ساخت 30 هزار واحد آن به دلیل توقف خط اعتباری مسکن مهر در بانک ها ادامه نمی یابد. وی با بیان اینکه برای این 30 هزار واحد ثبت نام متقاضی انجام شده و حتی بخش زیادی از پروژه ها در زمین های 99 ساله و خودمالک آغاز شده است، اظهار داشت: این واحدها تشکیل پرونده شده و به بانک معرفی شده اند اما متاسفانه در تامین تسهیلات با مشکل روبرو شدیم به همین جهت امکان ادامه ساخت وجود ندارد. مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص تکمیل 350 هزار واحد مسکن مهر، افزود: تاکنون ساخت 245 هزار واحد به اتمام رسیده است و 105 هزار واحد دیگر در دست اجرا است.
1

RSS
 
23/04/1392  --  19هزار وام روستایی
آمار پرداخت تسهیلات روستایی در دولت دهم

مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي اصفهان گفت: بيش از 19 هزار وام تسهيلات طرح ويژه و نوسازي مسكن روستايي در دولت دهم در اين استان پرداخت شد. سیداصغر مستولي زاده افزود: در سال هاي 88 و 89 تعداد شش هزار و 375 وام و هشت هزار و 808 وام بهسازي و نوسازي مسكن روستايي با تسهيلات يكصد ميليون ريالي پرداخت شد. وي اضافه كرد: در سال هاي90 و91 نيز چهار هزار و574 وام با تسهيلات 125 ميليون ريالي ارائه شد. وی همچنين با اشاره تسهيلات قرض الحسنه مسكن روستايي گفت: در سال 89 سه هزار و419 وام و در سال90 دوهزار وام قرض الحسنه پرداخت شد. وي اضافه كرد: از سال 88 تاكنون10 هزارو135 واحد مسكوني روستايي كه از تسهيلات طرح ويژه بهسازي استفاده كرده اند، از بيمه واحد مسكوني برخوردار شده اند. گفتنی است شهرستان نجف آباد در طول دوره خدمت دولت دهم حدود 600فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی پرداخت نموده است.
1

RSS
 
1392/04/20  --  تسهیلات ودیعه در راه است
گزارش عملکرد پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد، سرپرست شعبه شهرستان با اعلام تصویب اختصاص اعتبار جهت پرداخت تسهیلات ودیعه به مستاجرن کم درآمد از پرداخت قریب الوقوع آن خبر داد. بنابراین گزارش، شهرستان نجف آباد علی رغم حجم بالای درخواست ها تا کنون توانسته است تعداد75 فقره تسهیلات مذکور را به خود اختصاص داده و با وجود شرایط بسیار سخت بانک های عامل جهت ضمانت، حدود98 درصد آن را جذب نماید. امید است با نظر مساعد مسئولین مربوطه و درک هر چه بهتر شرایط، متقاضیان محترم بیش از این در انتظار دریافت وام ودیعه نباشند.
1

RSS
 
04/03/92  --  افتتاحیه ی طرح های خیرین مسکن ساز
افتتاح126واحد و کلنگ زنی 100 واحد جدید

در ایام فرخنده ماه رجب و به میمنت سالروز میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام، مراسم افتتاحیه طرح126 واحدی و کلنگ زنی100واحد جدید احداثی خیرین مسکن ساز شهرستان نجف آباد برگزار شد. در این مراسم که با دعوت از مسئولین کشوری، استانی و محلی، پنجشنبه گذشته در مجموعه ی شهید احمد کاظمی نجف آباد جریان داشت، آقایان مستولی زاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان، حسناتی، امام جمعه ونماینده ولی فقیه در نجف آباد، سلکی، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران و غیور، مدیرعامل انجمن خیرین شهرستان، ضمن تبریک ایام رجبیه و تقدیر و تشکر از حاضرین به ایراد سخنانی پرداختند. سپس یکی از ذاکرین اهل بیت علیهم السلام به مدح مولای متقیان علیه السلام پرداخت. اهداء لوح تقدیر به خیرین مسکن ساز شهرستان و ضیافت ناهار برنامه های بعدی ای مراسم بود. حسن ختام مراسم نیز، اقامه ی نماز جماعت ظهر و عصر حاضرین در مسجد جدید الاحداث الغدیر شهرک بهاران و کلنگ زنی 100 واحد مسکونی جدید شهرستان بود.
1

RSS
 
05/02/92  --  مسابقات فوتسال جام دهه ی حساب100 امام(ره)
حضور ناموفق

به مناسبت دهه ی حساب 100 امام (ره)، مسابقات فوتسال بین معاونت ها و شعب اداره کل بنیاد مسکن استان اصفهان برگزار شد. بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد، در اولین گام و در مسابقه افتتاحیه نتیجه را به شهرستان اصفهان واگذار و در دومین حضور خود با نتیجه 9برصفر از تیم کاشان پیشی گرفت. در ادامه با حضوری کمرنگ و غیرمنسجم ،مغلوب تیم استان و از دور مسابقات حذف شد. در پایان مراتب تشکر خود از مسئولین برگزاری مسابقات، ریاست و پرسنل بنیاد مسکن شهرستان اصفهان را اعلام می داریم.
1

RSS
 
23/11/91  --  ادامه ی حضور مسئولین در جمع مردم
جلسه ی پرسش و پاسخ مردم و مسئولین شهرستان

به همت نماینده ی محترم مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی و باحضور فرماندار و برخی مسئولین شهرستان، جلسه ی پرسش و پاسخ در مسجد جامع شهر نجف آباد برگزار شد.
1

RSS
 
24/04/1392  --  پس از تصویب شواری عالی مسکن
تسهیلات 16 میلیون تومانی برای احداث مسکن روستایی

معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به عدم افزایش میزان تسهیلات بهسازی خانه‌های روستایی در دو سال اخیر، گفت:‌ پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی این تسهیلات هفته جاری در شورای عالی مسکن بررسی می شود. عزیزالله مهدیان با بیان این‌که در حال حاضر دوازده و نیم میلیون تومان برای نوسازی هر واحد مسکونی روستایی از طریق بانک‌های عامل پرداخت می‌شود، افزود:‌ بر اساس مصوبه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی باید سالانه 15 درصد به سقف تسهیلات مسکن روستایی افزوده شود، از این رو با توجه به این‌که در دوسال اخیر مبلغ تسهیلات افزایش نیافته است؛ پیشنهاد افزایش 30 درصدی این تسهیلات و پرداخت 16 میلیون تومان برای ساخت هر خانه روستایی به شورای عالی مسکن ارسال شده است.
1

RSS
 
22/05/1392  --  گزارش مسئولان به مردم
یک سال از واقعه ی دردناک زلزله ی ارسباران گذشت

فرمانداران اهر، هریس و ورزقان، نمایندگان مجلس، تعدادی از مسئولین نهادهای درگیر در زلزله بعد از 365 روز کار، از وضعیت منطقه زلزله زده، کارهای انجام گرفته و کاستی های موجود می گویند. 21 مرداد ماه سال گذشته دو زمین لرزه به بزرگی 6.2 و 6 ریشتر شهرستان‌های اهر، ورزقان و هریس در آذربایجان شرقی را لرزاند و موجب خرابی بسیاری از خانه ها و اماکن عمومی در این مناطق شد. این سه شهرستان به ترتیب با 150 و 50 و 62 هزار نفر جمعیت در 116، 97 و 110 کیلومتری شمال شرقی تبریز قرار دارند. زمین لرزه ارسباران حدود 400 هزار نفر را به طور مستقیم و میلیون ها نفر از هم میهنان کشورمان را غیرمستقیم تحت ثاثیر قرار داد. این دو زلزله 258 نفر کشته و یک هزار و 380 نفر مصدوم بر جای گذاشت و 560 روستای آذربایجان شرقی از 40 تا 100 درصد تخریب شد. در این گزارش سعی شده است تا به نقش و فعالیت ارگان ها و سازمان های مختلف در کمک به مردم زلزله زده ارسباران اشاره شده و وضعیت موجود منطقه به همراه اولویت های کاری آینده مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
1

RSS
 
22/05/1392  --  روستاییان به وام 12.5میلیونی قناعت کنند
علیرغم پیگیری های جدی بنیاد مسکن، شورای عالی مسکن با افزایش تسهیلات بهسازی مسکن روستایی مخالفت کرد.

معاون امور بازسازي و بهسازي مسكن روستايي گفت : شوراي عالي مسكن با افزايش سقف تسهيلات 16 ميليون توماني موافقت نكرد. عزيزاله مهديان با بيان اينكه ساخت 15 در صد واحد مسكوني روستايي سالانه توسط بنياد مسكن انقلاي اسلامي انجام مي شود ، گفت: تسهيلات ارائه شده براي ساخت واحدهاي مسكوني روستايي در حال حاضر 12 ميليون و 500 هزار تومان است. وي ادامه داد: پيشنهاد افزايش سقف تسهيلات به شوراي عالي مسكن در اواخر سال گذشته ارائه شده كه اين شورا با افزايش سقف تسهيلات به 16 ميليون تومان موافقت نكرد. معاون امور بهسازي و بازسازي مسكن روستايي با اشاره به اينكه افزايش سقف تسهيلات در برخي از استانها پاسخ گو نيست ، گفت : برخي ازروستاها به دليل شرايط مادي امكان بازپرداخت تسهيلات را ندارند. وي در ادامه اظهار داشت : در صورتي كه اقساط مناسب باشد، روستاييان خود مي توانند با تامين مصالح ، مراحل نازك كاري و نماكاري را انجام دهند.
1

RSS
 
23/05/92  --  شهرستان علم و ایثار، رسماً ویژه شد
تبدیل شهرستان نجف آباد به شهرستان ویژه

با درخواست و پیگیری مسئولین شهرستان به ویژه ابوترابی نماینده ی مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی و موافقت وزارت کشور،شهرستان نجف آباد به شهرستان ویژه تبدیل و فرماندار ویژه ی آن به عنوان معاون استاندار اصفهان معرفی گردید. در پی این اتفاق مبارک روؤسای ادارات شهرستان نیز به عنوان معاون مدیر کل خود شناخته و گام بلندی در جهت نیل به اهداف بلند خدمتگزاران مردم در این شهرستان برداشته شد. امید است با همت بیش از پیش مسئولین و حمایت مداوم مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه ی نجف آباد، غبار محرومیت ها و محدودیت ها هر چه بیشتر از چهره ی این شهر علم و ایثار زدوده شود.
1

RSS
 
05/06/92  --  گامی دیگر در جهت سند دار کردن اماکن روستایی
آغاز طرح سند دار کردن املاک سه روستای بخش مهردشت

با اتمام نقشه برداری سه روستای هسنیجه، علی آباد و خیرآباد بخش مهردشت شهرستان نجف آباد، اخذ تقاضا و تشکیل پرونده جهت متقاضیان سند این روستاها آغاز شد. پیش بینی می شود حدود سیصد پرونده تشکیل و جهت صدور سند روستایی به اداره ی ثبت اسناد شهرستان ارجاع گردد.سرعت و دقت در اجرای این طرح همکاری و همدلی بیش از پیش مردم و مسئولین روستاهای مذکور را می طلبد.
1

RSS
 
17/06/92  --  تحقق72درصدی تعهدات
تحویل واحدهای مسکونی دهق، علویجه و حسین آباد به متقاضیان

با اتمام عملیات ساختمانی واحدهای مسکونی شهرهای دهق(105واحدی) و علویجه(104واحدی پردیس2) و روستای حسین آباد(55واحدی)و سیر مراحل اداری، در حدود85درصد کل واحدهای مذکور تحویل متقاضیان شد. شایان ذکر است جهت احداث واحدهای شهری از تسهیلات 200 الی 250 میلیون ریالی مسکن مهر و خانه های روستایی از تسهیلات125میلیون ریالی طرح ویژه بهسازی استفاده شده است. این واحدها بصورت اسکلت بتنی با متوسط زیربنای 85 مترمربع بصورت آپارتمانی 3طبقه(دهق)و دو طبقه(علویجه) و ویلایی(حسین آباد)احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته اند.
1

RSS
 
13/08/1392  --  13آبان امسال پرشور تر از هر سال
برگزاری راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی

به مناسبت یوم الله 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، راهپیمایی مردمی با حضور مردم و مسئولین همیشه در صحنه ی شهرستان علم و ایثار نجف آباد به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در میدان امام خمینی ره (باغملی) برگزار شد. جمعی از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد نیز با حضور در این مراسم انزجار خود را از استکبار جهانی و اقدامات خصمانه آن اعلام نمودند.
1

RSS
 
20/08/1392  --  بازسازی مسکن در روستا
بیش از یک میلیون مسکن روستایی غیر مقاوم کشور بازسازی شده است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: یک میلیون و 500 هزار واحد از دو میلیون و 500 هزار واحد مسکونی روستایی غیر مقاوم یا کم دوام، نوسازی و بازسازی شد. علیرضا تابش در مراسم افتتاح دو هزار و 500 واحد بازسازی مسکن روستایی مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های نیشابور و فیروزه که به‌صورت نمادین در روستای میرآباد بخش مرکزی نیشابور برگزار شد، افزود: مصمم به پیگیری مقاوم‌سازی مسکن روستایی هستیم و هیچ تردیدی وجود ندارد که هدف‌گذاری صحیحی شده است. وی اظهار داشت: هنوز فاصله زیادی برای اتمام مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی کشور داریم اما تلاش خوبی نیز انجام شده است. وی تاکید کرد: همه مسئولان کشور مدافع مسکن روستایی هستند تا جایی که مطالعات نظام فنی مسکن روستایی توسط وزیر راه و شهرسازی به‌عنوان متولی مسکن کشور انجام شده که نتایج آن نیز ملموس است. تابش اظهار امیدواری کرد با نگاه رئیس جمهور جدید واحدهای باقی‌مانده هم روزی بازسازی را به خود ببینند. وی با اشاره به جلسه خود با جهانگیری و نوبخت به‌عنوان مسئولان ارشد اجرایی کشور، اضافه کرد: سخنان این مقامات گویای این بود که آنها نیز مصمم به پیگیری هستند.
1

RSS
 
20/08/1392  --  سومین دوره هم خاتمه یافت
اتمام آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی

سومین دوره طرح آمارگیری از ویژگیهای مسکن روستایی، با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مرکز آمار ایران در بیستم مهر ماه آغاز و بیستم آبان ماه جاری به اتمام رسید. این طرح پس از تبلیغات میدانی و اطلاع رسانی قبلی در 9 روستای بخش مرکزی و مهردشت شهرستان نجف آباد، جهت برنامه ریزی و سیاستگزاری بهتر در امر مسکن روستایی با همکاری مردم و مسئولین صورت پذیرفت.مامورین اجرای طرح ضمن مراجعه به اماکن روستایی، پرسشنامه های مربوطه را تکمیل می کردند. دراین پرسشنامه ها وضعیت سکونت درآبادی، فعالیتهای اقتصادی غالب روستا، وجود یا عدم وجود کارگاههای صنایع دستی، بافت دارای گسترش، نوع مصالح استفاده شده در واحدهای مسکونی و سؤالات مربوطه، تکمیل گردیده است.
1

RSS
 
26/08/1392  --  مسکن مهر یا مسکن اجتماعی؟؟؟!!
عضو کمیسیون عمران مجلس: جزئیات طرح «مسکن اجتماعی» مشخص نیست/ اشتباه دانستن رویکرد دولت قبل برای تأمین مسکن اجحاف است

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون عمران و وزارتخانه راه و شهرسازی طرح مسکن اجتماعی مطرح شد اما در خصوص جزئیات آن و اینکه این طرح چه راهکار و رویکردی برای تأمین مسکن دارد، موضوع خاصی گفته نشد.عضو کمیسیون عمران اظهار داشت:در این راستا آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی هم خود را مکلف به برآورده کردن تعهدات دولت قبل در مورد مسکن مهر می‌داند اما در عین حال نسبت به تأمین مسکن دارای رویکرد جدید تحت عنوان"مسکن اجتماعی"است. فیروزی گفت: در خصوص مسکن اجتماعی بحث صندوق پس‌انداز مسکن مطرح شده بطوریکه سپرده‌گذار 5 یا 6 برابر سپرده خود را از بانک وام بگیرد که البته در این خصوص هنوز راهکار روشنی توسط وزارتخانه ابلاغ نشده است. وی افزود: در جلسه‌ای که بین اعضای کمیسیون عمران و وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد طرح مسکن اجتماعی مطرح شد اما در خصوص جزئیات آن و اینکه این طرح چه راهکار و رویکردی برای تأمین مسکن دارد موضوع خاصی گفته نشد.
1

RSS
 
30/08/1392  --  مسکن مهر جایگزین دارد؟
ابعاد طرح جدید مسکن برای دولت مشخص نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در جلسه با وزیر راه و شهرسازی، جزئیات طرح جدید مسکن ارائه نشد، گفت: دولت درباره طرح خود برای تأمین مسکن به جمع بندی نرسیده است. محمدرضا رضایی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش با وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: وزیر به دلیل 3 سؤال نمایندگان به کمیسیون عمران آمد و به آنان پاسخ داد. وی ادامه داد: سؤال اول از طرف حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در خصوص توقف مسکن مهر مطرح شد که استنباط وزیر راه و شهرسازی انجام تعهدات دولت قبلی است؛ در این جلسه وزیر راه مدعی شد که ثبت نام مسکن مهر در سال 91 متوقف شده بود. رضایی گفت: وزیر راه و شهرسازی در خصوص طرح جدید مسکن جزئیاتی ارائه نکرد و مشخص است که ابعاد آن برای دولت هم روشن نشده است. عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه نماینده سؤال‌کننده از پاسخ وزیر قانع نشد، تصریح کرد: مقرر شد تا این سؤال در صحن مجلس مطرح شود. وی با بیان اینکه سؤال بعدی در خصوص حوزه انتخابیه یکی از نمایندگان بود، گفت: وزیر 3 ماه فرصت خواست، تا در خصوص پروژه‌های موضوع‌های انتخابیه بوکان ترتیب اثر دهد.
1

RSS
 
09/09/1392  --  تولید شن وماسه
آغاز به کار مجدد معدن تنگ جوزدان

پس از تحویل و تحول معدن تنگ جوزدان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد در نیمه ی دوم سال جاری و انجام مطالعات مقدماتی و عقد قرارداد با پیمانکاران، روز گذشته(جمعه8آذر92) انفجار مورد نظر در محل معدن صورت پذیرفت و عملیات جمع آوری و انتقال سنگ به فک معدن در حال انجام می باشد.
1

RSS
 
18/09/1392  --  خبر خوش تابش
درحال برنامه ريزي براي مسکن کم درآمدها هستيم

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت : درحال برنامه ریزی برای مسکن گروه های کم درآمد هستیم. تابش در حاشیه دیدار از روند عملیات اجرایی شهرک کوثر اراک افزود: از 349 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای کمتر از 25 هزار نفر ، 250 هزار واحد به بهره برداری رسیده است. وی با اشاره به اینکه شهرک کوثر اراک به سبب طراحی خاص و مطلوب از آینده بسیار خوبی برخوردار است گفت: هم اکنون 8 شهرک مشابه شهرک کوثر اراک در کشور در دست ساخت است که بنیاد مسکن ساخته می شود. رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همچنین گفت: هم اکنون 48 هزار واحد مسکن مهر در کشور مشکل خدمات زیر بنایی دارندکه برای برطرف کردن مشکلات آن تلاش می کنیم. مقیمی استاندار مرکزی هم در حاشیه این دیدار گفت: فاز اول شهرک پیشرفت 40 درصدی دارد که ساخت فازهای دیگر این شهرک در آینده آغاز می شود.
1

RSS
 
1392/09/28  --  در سوگ اسوه ی خدمت
حجة الاسلام و المسلمین قاهری به لقاءالله پیوست

روحانی متعهد و مردمی، خدمتگزار صدیق، اولین ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد، مرحوم حاج شیخ مصطفی قاهری(رض) دارفانی را وداع گفت. وی از روحانیون خدوم و ایثارگر نجف آباد در قبل و بعد از انقلاب اسلامی بود. ایشان در کسوت مقدس روحانیت و معلمی، از بنیان گزاران چندین باب مسجد، حسینیه، مدرسه و انجمن خیریه در سطح شهرستان بودند که از جمله آن ها می توان به حوزه علمیه جامعة الامام المنتظر، حسینیه نجف آبادی ها در مشهد مقدس، دارالقرآن، خیریه ی ثامن الائمه علیه السلام،انجمن خیرین مدرسه ساز، انجمن خادمان نماز و... اشاره نمود. ایشان از پایه گزاران بنیاد مسکن شهرستان در بدو تاسیس این نهاد و اولین رییس آن در نجف آباد بودند. مرحوم قاهری پس از عمری تلاش و مجاهدت در راه طاعت خدا و خدمت به خلق او، هفته ی گذشته دارفانی را وداع گفت. روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد، ضمن آرزوی علوّ درجات برای آن عالم عامل، مصیبت وارده به بازماندگان و عموم مردم شهیدپرور نجف آباد تسلیت عرض می نماید.
1

RSS
 
24/10/1392  --  بلا تكليفي مهر
نيم ميليون واحد مسكن مهر در كشور ناتمام مانده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درقم گفت :حدود 500 هزار واحد مسکن مهر تکمیل نشده درکل کشور باقی مانده است که امیدواریم با همکاری پیمانکاران واعضای شرکت های تعاونی تا پایان سال آینده این پروژه ها به پایان برسد. ˈ سید محمد پژمان ˈ درحاشیه افتتاح پنج هزار و 173 واحد مسکن مهر دراستان قم به خبرنگاران اظهارکرد: اولویت نخست دولت به پایان رساندن پروژه های باقی مانده مسکن مهر است، یعنی به جای شروع کاری جدید، این کار نیمه تمام را به اتمام برسانیم. وی با بیان اینکه تلاش می کنیم واحدهای باقی مانده مسکن مهر در سال آینده به پایان برسد، گفت: با توجه به اینکه بخشی ازکار این پروژه مربوط به پیمانکاران واعضا می شود گمان می کنم که تکمیل درصدی از این واحدها به سال 94 برسد. مدیرعامل سازمان ملی زمین ومسکن وزارت مسکن و شهرسازی گفت: به لحاظ برنامه ای حداکثر تا شش ماه آینده برنامه خودمان را در زمینه تامین مسکن مردم اعلام می کنیم.
1

RSS
 
15/11/91  --  به میمنت سی و چهارمین فجر انقلاب اسلامی
برگزاری دوره ی عقیدتی سیاسی معاونت ها و رؤسای شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی، به همت نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، دوره ی یک روزه ی عقیدتی سیاسی جهت معاونت ها و رؤسای شعب برگزار شد. در این دوره با استفاده از اساتید حوزه و دانشگاه، مسائل سیاسی روز و مسائل اعتقادی اخلاقی برای حاضرین تبیین شد. در ادامه، مستولی زاده، مدیرکل ضمن بیاناتی به تهدیدها و آسیب های پیش روی بنیاد اشاره کرد و سپس حجةالاسلام هاشمی، نماینده ولی فقیه در بنیاد استان به بیان مطالبی پیرامون شخصیت والای امام خمینی رحمت اله علیه و انقلاب اسلامی پرداخت. حسن ختام برنامه، حضور حضرت آیت اله طباطبائی، نماینده ی محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ی اصفهان در جمع حاضرین بود. ایشان ضمن تبریک ایام اله دهه ی فجر و بیان خاطراتی از دوران انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره)، برخی مسائل سیاسی اقتصادی روز را تشریح فرمودند. اقامه ی نماز ظهر و عصر و پذیرایی از حاضرین پایان بخش مراسم بود.
1

RSS
 
14/09/91  --  سرپرست اعلام کرد
وام ودیعه ی مسکن در صورت تامین اعتبار قابل پرداخت است.

تسهیلات قرض الحسنه مستاجرین کم درآمد، پس از ثبت تقاضا و انجام تخقیقات میدانی قابل پرداخت می باشد.با عنایت به تقاضای بیش از حد وام ودیعه مسکن و محدودیت اعتبار تخصیصی، این تسهیلات در صورت تامین اعتبار قابل پرداخت است. گفتنی است این تسهیلات به مستاجران کم درآمد اختصاص داشته و تاکنون تا سقف بیست میلیون ریال پرداخت شده است.
1

RSS
 
29/06/91  --  در راستای کمک رسانی به هم وطنان زلزله زده
حضور فعال بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان از روزهای ابتدایی شهریورماه 91 در شهر ورزقان مستقر و فعالیت خود را با جدیت آغاز نمود. به دنبال زلزله دلخراش مردادماه 91 در منطقه ی ارسباران استان آذربایجان شرقی و ماموریت ذاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت بازسازی و پس از تعیین حیطه ی فعالیت استان های دعوت شده، بازسازی شهر ورزقان و سه روستای تابعه به اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان واگذار گردید. در این راستا دو ستاد شهری و روستایی به مرکزیت شهر ورزقان تشکیل و با اعزام وسایل و نیروهای مورد نیاز، د رمرحله ی اول، کار شناسایی، تشکیل پرونده، بازدید و تعیین درصد خسارت، و در مراحل بعدی، معرفی به بانک، پی گیری عقد قرارداد و نظارت بر اجرای اصولی ساختمان ها را آغاز نمودند. شایان ذکر است فعالیت استان اصفهان از لحاظ کمی و کیفی جزء برترین استان های حاضر در مناطق زلزله زده بوده است. با آرزوی توفیقات روزافزون کلیه ی همکاران در بازسازی هرچه بهتر و سریعتر مناطق آسیب دیده
1

RSS
 
17/10/91  --  در پی بارندگی های اخیر و تخریب چند واحد مسکونی
پرداخت تسهیلات حوادث تا ابلاغ اعتبار مقدور نیست

بارندگی های اواخر پاییز گذشته علاوه بر شادمانی کشاورزان و عموم مردم باعث بروز حوادثی در سطح شهرستان و به تبع آن مراجعه ی خسارت دیدگان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گردید. لذا با توجه به حجم مراجعات و اعلام معاونت مربوطه در اداره کل استان، به اطلاع می رساند این نهاد تا ابلاغ تسهیلات حوادث از سوی مراجع ذی ربط، از معرفی متقاضیان به بانک های عامل معذور بوده و صرفا جهت دریافت تقاضا، بازدید و نوبت دهی در خدمت مردم صبور و شریف شهرستان می باشد.
1

RSS
 
07/03/93  --  شماره هاي استان اصفهان8رقمي شد
تغيير شماره تلفن هاي استان با اعمال يكسان سازي و حذف كد

در راستای اجرای طرح هم کدسازی تلفن ثابت در استانهای کشور، تلفنهای ثابت استان اصفهان از روز چهارشنبه7 خرداد ماه سال جاری هشت رقمی و کد استان به031تغییر می‌یابد.(جهت مشاهده جزئيات بر روي تاريخ خبر كليك كنيد.)
1

RSS
 
22/12/92  --  ما مي توانيم؛ خدمتي ديگر در راستاي اهداف بنياد مسكن
طرح 208 واحدي، پانزده درصدي شد

به ميمينت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، اجراي طرح انبوه سازي شمال نجف آباد به تعداد 208 واحد مسكوني آغاز شد. اين طرح با زيربناي 24900متر مربع در زميني به وسعت 1.5 هكتار اجرا و با گذشت يكماه از آغاز آن تا كنون در حدود15 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است. بنياد مسكن انقلاب اسلامي نجف آباد در ساخت اين مجموعه با بخش خصوصي(شركت توسعه پيمان) مشاركت مي نمايد. با عنايت به مراجعات متعدد همشهريان عزيز،‌به اطلاع مي رساند شرايط واگذاري اين طرح متعاقبا اعلام خواهد شد.
1

RSS
 
09/01/93  --  طرحي نو در انداختيم
آغاز ساخت 176 واحد ويلايي مهر علويجه

به حول و قوه ي الهي، عمليات اجرايي طرح176 واحدي مهر علويجه در آغازين روزهاي سال اقتصاد و فرهنگ آغاز شد. اين طرح در قالب تفاهم سه جانبه با مشاركت بنياد مسكن انقلاب اسلامي نجف آباد، بانك مسكن و پيمانكار بخش خصوصي در زميني به وسعت بيش از 40هزار متر مربع، با زيربناي بيش از 15 هزار متر مربع در 176 واحد يك طبقه و به صورت ويلايي اجرا خواهد شد. شايان ذكر است بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد تا كنون نسبت به احداث و تحويل بيش از 200 واحد مسكوني در قالب هاي مختلف در شهر علويجه اقدام نموده است.
1

RSS
 
14/01/93  --  نزول رحمت الهي با پيامد همراه شد
خسارت بارندگي هاي اخير در شهرستان نجف آباد

بنابر گزارشات دريافتي از دهياري و بخشداري هاي شهرستان نجف آباد، بارندگي هاي اخير به حدود 70 منزل مسكوني شهري و روستايي بين 5 تا 100 درصد خساراتي وارد كرد. طي بازديد هاي صورت گرفته از سوي بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان، بيشتر اين آسيب ها متوجه منازل قديمي و در برخي موارد منازل نوساز غير اصولي شده است. همچنين در برخي روستاها، آبگرفتگي معابر و به تبع آن ورود آب به اماكن، باعث ايراد خساراتي به همشهريان عزيز شده است. اين بنياد به عنوان يكي از دستگاه هاي متولي در امر حوادث نسبت به تهيه و ارسال گزارشات و پيگيري اختصاص اعتبار بانكي اقدامات لازم را در دست انجام دارد.
1

RSS
 
30/02/93  --  درنگي در فرهنگ نماز
توزيع1000جلد كتاب با موضوع نماز

بنياد مسكن انقلاب اسلامي با همكاري ستاداقامه نماز شهرستان و حجةالاسلام حقيقي، از نويسندگان كتب مذهبي-اجتماعي، اقدام به تهيه و توزيع كتاب"نماز فرزندم"نمود.اين كتاب با لحني عاميانه و مخاطب پسند به ارائه راهكارهايي عملي جهت ترويج نماز بين قشر نوجوان و جوان پرداخته و راهنماي خوبي در امر نماز و نماز خواني جهت والدين مي باشد. اميد است با مطالعه مفهومي اين كتاب، در تربيت فرزنداني معتقد و ملتزم به نماز موفق باشيم.
1

RSS
 
93/05/22  --  گامي در جهت رفع مشكلات روستا
جلسه هماهنگي روستاي نهضت‌آباد

در جلسه اي با حضور مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان، معاون استاندار و فرماندار ويژه ي شهرستان، سرپرست بنياد مسكن نجف آباد و برخي مسئولين شهرستاني و روستاي نهضت آباد، مشكل حريم صنايع غذايي اين روستا بررسي و تصميماتي در جهت رفع آن گرفته شد. يادآور مي شود صنايع غذايي جنب مجموعه تفكيكي مسكوني جديد نهضت آباد و حريم آن مدت هاست براي اهالي روستا و مسئولين مربوطه به معضل بزرگي تبديل شده بود كه اميد است با تحقق تصميمات جلسه مذكور شاهد حل آن باشيم.
1

RSS
 
26/05/93  --  نماد اقتصاد در سال اقتصاد و فرهنگ
توليد و اشتغال در معدن شن و ماسه بنياد

با گذشت 9ماه از تحويل معدن شن و ماسه واقع در تنگ جوزدان، توليد ماهيانه اين معدن از مرز35هزار تن گذشت. اين مهم با بازسازي دستگاه هاي قبلي و راه اندازي دستگاه هاي جديد و همچنين به كارگيري ماشين آلات بيشتر محقق شده و نويد بخش آينده روشني خواهد بود.
1

RSS
 
10/06/93  --  اميدها براي افزايش وام روستايي
موافقت اوليه دولت با افزايش25ميليون ريالي وام مسكن روستايي

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامي اعلام كرد، پس ازموافقت معاون اول رئیس جمهوری با افزایش سقف وام مسکن روستایی به ۱۵ میلیون تومان، اين طرح در جلسه هيأت وزيران مصوب خواهد شد. عزیزالله مهدیان گفت:سقف وام مسکن روستایی هنوز 12،5 میلیون تومان است اما کمیسیون مسکن مربوطه پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن روستایی به 15 میلیون تومان را به معاون اول رئیس جمهور ارائه کرده و جهانگیری نیز آن را تایید و برای طرح در هیات وزیران آن را در نوبت رسیدگی قرار داد. وی ادامه داد:این پیشنهاد به هیات دولت ارائه شده و حال اینکه چه زمانی مورد رسیدگی و تصویب قرار گیرد از آن اطلاعی ندارم. مهدیان تاکید کرد: پیشنهاد ما افزایش وام مسکن روستایی به 18 میلیون تومان بود اما همین مبلغ هم به هر حال می تواند کمک حال ساخت مسکن در روستاها باشد.
1

RSS
 
17/06/93  --  خبرهاي خوش رييس براي زلزله زدگان
ورود بنياد مسكن به روند بازساي مورموري

گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران:مهندس علی‌رضا تابش، رييس بنياد مسكن انقلاب اسلامي، با بیان اینکه بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان مورموری استان ایلام از این هفته آغاز می‌شود گفت: تفاوت این زلزله با زلزله های مناطق دیگر این بود که با فروریختن سقف هیچ آسیب جانی وارد نشد. وی در ادامه افزود: واحدهای شهری در این مناطق سازه های غیر مقاوم داشته و نیاز به تخریب و نوسازی کامل دارد. رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کار آمارگیری واحدهای زلزله‌زده آغاز شده است گفت: بیش از 60 هزار واحد مسکونی نیاز به نوسازی کامل دارند و 10 هزار واحد نیز نیاز به تعمیر و مرمت دارند. ابش در ادامه تصریح کرد: رئیس جمهور در خصوص بازسازی واحدهای مسکونی در این مناطق تاکید بسیار کرده و تسهیلات لازم را تصویب کرده‌ است. وی در ادامه توضیح داد: برای هر واحد شهری و روستایی 25 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده و 5 میلیون تومان کمک بلا‌عوض برای واحدهای نوسازی شده و 2 میلیون تومان برای واحدهای تعمیری در نظر گرفته شده است.
1

RSS
 
05/04/93  --  تاييدي ديگر بر حسن انجام وظيفه
بازديد ناظر دفتر مركزي از طرح هاي مقاوم سازي

امروز پنج شنبه مورخ05/04/93 جناب آقاي مهندس احمدي، به عنوان ناظر عالي دفتر مركزي ضمن سفر به شهرستان نجف آباد جهت بازديد و بررسي طرح هاي مسكن روستايي در معيت كارشناسان استاني و شهرستاني به روستاهاي بخش مركزي عزيمت نمودند. طي اين بازيد مهندس احمدي ضمن ابراز رضايت از فعاليت هاي انجام شده برخي موارد آيين نامه اي و اجرايي را متذكر شدند. گفتني است بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد تاكنون ضمن فرهنگ سازي احداث منزل مقاوم روستايي تعداد1887 فقره تسهيلات ارزان قيمت طرح ويژه بهسازي مسكن روستايي با مبلغي در حدود 150 ميليارد ريال به متقاضيان دو بخش مركزي و مهردشت خود پرداخت نموده است.
1

RSS
 
93/05/28  --  عزم جدي در سال اقتصاد و فرهنگ
بازديد كارشناسان استاني و شهرستاني از طرح208واحدي

هيأتي متشكل از كارشناسان دفتر فني استانداري اصفهان و اداره كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان اصفهان از طرح208واحدي موسوم به بهاران در كمربندي شمال نجف آباد بازديد نمودند. در اين برنامه كه كارشناساني از فرمانداري ويژه شهرستان و بنياد مسكن نجف آباد نيز حضور داشتند، حاضرين از نزديك در جريان مراحل پيشرفت طرح قرار گرفتند. يادآور مي شود بنياد مسكن انقلاب اسلامي نجف آباد با مشاركت بخش خصوصي، طرح208واحدي كه تاكنون در نوع خود بي نظير بوده است را با برآورد اوليه حدود200ميليارد ريال در دست اجرا دارد و اميدواريم با بهره برداري از اين مجموعه، گام ديگري در جهت رفع مشكل مسكن شهرستان برداشته باشيم.
1

RSS
 
26/06/93  --  تسليت به همكار
درگذشت والده مكرمه آقاي غفاري

مطلع شديم مادر بزرگوار برادر عزيزمان، جناب آقاي غفاري به رحمت ايزدي پيوستند. روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي، مصيبت وارده را به ايشان و خانواده محترمشان تسليت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت براي آن مرحومه و صبر و اجر براي بازماندگان خواستار است.
1

RSS
 
14/07/93  --  آيا وام بهسازي امسال مي رسد؟
متقاضيان وام بهسازي روستايي تا پايان مهرماه منتظر باشند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: رئیس کل بانک مرکزی قول داد تا ۱۵ روز دیگر افزایش سقف وام ساخت مسکن روستایی به ۱۵ میلیون تومان به بانک‌ها ابلاغ شود. علیرضا تابش در جمع خبرنگاران، گفت: از سال 84 تاکنون و بر اساس مصوبه دولت 12 هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات با سود 5 درصد از سوی بانک‌ها برای ساخت مسکن روستایی پرداخت شده است. وی ادامه داد: بر این اساس یک میلیون و 628 هزار مسکن روستایی با بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات عقد قرارداد شد و از این تعداد یک میلیون و 429 هزار مسکن روستایی با این تسهیلات احداث و نوسازی شده‌اند. تابش در خصوص ابلاغ افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی به 15 میلیون تومان، گفت:‌ روز گذشته در جلسه‌ای که با سیف رئیس کل بانک مرکزی داشتیم، قول داد این مصوبه دولت تا 15 روز آینده به بانک‌های عامل ابلاغ شود تا پرداخت این تسهیلات نیز برای نوسازی و احداث 200 هزار مسکن روستایی آغاز شود. تابش در خصوص بدهی دولت به بانک ها از بابت یارانه سود تسهیلات مسکن روستایی گفت:هم اکنون دولت حدود 1200 تا 1300 میلیارد تومان بابت یارانه سود تسهیلات مسکن روستایی به بانک ها بدهکار است.
1

RSS
 
20/09/93  --  با گذشت چندين ماه از وعده هاي مسئولين
پرداخت تسهيلات بهسازي روستايي به زودي آغاز خواهد شد

روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي نجف آباد: پس از گذشت حدود يك سال از اتمام سهميه تسهيلات ساخت مسكن روستايي در شهرستان، اميدها براي جذب اعتبار جديد قوت گرفته است. لذا با عنايت به مراجعات مكرر حضوري و تلفني،به آگاهي شهروندان محترم، به ويژه روستاييان عزيز مي رساند تشكيل پرونده و انجام ساير امور تسهيلات مذكور به محض ابلاغ و تاييد بانك هاي عامل در سطح دو بخش مركزي و مهردشت، در بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد آغاز خواهد شد. بديهي است هرگونه اطلاع رساني در خصوص وام روستايي از طريق همين تارنما خواهد بود.
1

RSS
 
14/08/93  --  بي مهري به مسكن مهر
مدير كل مسكن مهر بنياد: نمي توان عامل اصلي تورم را مسكن مهر دانست.

مدیرکل دفتر مسکن‌ مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامي هشدار داد: با طولانی‌تر شدن رکود بازار مسکن، افزایش قیمت پس از آن شدت بیشتری خواهد گرفت. محمدي همچنین درباره آنچه تاثیر اجرای طرح مسکن مهر بر افزایش پایه پولی و نرخ تورم خوانده می‌شود، گفت: تاکنون اعتباری بالغ بر ۴۳ هزار میلیارد تومان صرف مسکن‌مهر شده که نه تنها موجب افزایش پایه پولی در کشور نشده است، بلکه با ارایه تسهیلات به تولیدکننده به جای مردم، بخشی از اقشار جامعه را خانه‌دار و بخشی دیگر را صاحب شغل کرد. در واقع اگر ساخت مسکن می‌تواند تورم‌زا باشد، پس اعتباراتی که بانک‌ها به بنگاه‌های اقتصادی برای ساخت کارخانه‌ها اختصاص می‌دهند یا تسهیلات دریافتی خودروسازان برای واردات قطعات نیز تورم‌زا خواهد بود. به گفته او، ادعای افزایش پایه پولی کشور با مسکن‌مهر منصفانه نیست و نباید تمام مشکلات اقتصادی و تورم کشور را ناشی از آن دانست.
1

RSS
 
04/09/93  --  هفته ي بسيج گرامي باد
بسیج الگوی تمام عیار برای کشورهای اسلامی است

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بسیج یک حرکت استثنایی برای تثبیت نظام اسلامی است. حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی رضایی با اشاره به نقش بسیج در حفاظت از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اگر بسیج نبود ما امروز در میان کشورهای دنیا جایگاهی نداشتیم در حالیکه به برکت حضور بسیج طی این سال ها ضربه های فراموش ناشدنی بسیاری به استکبار زده ایم که امروز نیز باید با قدرت این مسیر را ادامه دهیم. وی با بیان اینکه امروز بیش از پیش به نقش ارزشمند این نهاد انقلابی پی می بریم، افزود: تشکیل نیروی مردمی بسیج تدبیر امام راحل(ره) بود که ضمن تثبیت نظام در سال های اولیه انقلاب، بسیج در سال های پس از انقلاب و به ویژه دفاع مقدس در بسیاری از حوادث و خطرات در دفاع از انقلاب پیشتاز بوده است. وي تصریح کرد: اکثریت مردم ایران بسیجی هستند و کمتر خانواده ای پیدا می شود که اعضای آن خود را متعلق به بسیج ندانند. بسیج امروز تبدیل به الگویی تمام عیار برای ملت های جهان و به ویژه کشورهای اسلامی شده است و مردم منطقه با الهام گرفتن از ایثار بسیجیان در برابر زورگویان ایستاده و بیداری اسلامی را رقم زده اند.
1

RSS
 
29/09/93  --  در پی درگذشت عالم فرزانه
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت درگذشت حجةالاسلام غیوری

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم پرهیزگار و خدمتگزار مرحوم حجة الاسلام و المسلمین حاج سیّد علی غیوری را تسلیت گفتند. متن پیام رهبر انقلاب به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم رحلت عالم پرهیزگار و خدمتگزار مرحوم حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سیّد علی غیوری رحمة الله علیه را به خاندان و بازماندگان مکرّم ایشان و به ارادتمندان و علاقمندان این روحانی خدوم و مردمی و انقلابی و به روحانیت معظم تهران تسلیت عرض می‌کنم. عمر با برکت این عالم روحانی یکسره به خدمت و تلاش برای مردم بویژه ضعفاء و نیازمندان و درماندگان سپری شد. وفاداری به انقلاب و نظام اسلامی و کوشش بی‌دریغ در خدمت به آن نیز دیگر ویژگی بارز این سیّد بزرگوار بود و در این راه فرزند برومند خود را هم تقدیم دفاع مقدس کرد. در مسئولیت‌های گوناگون، با همه‌ی وجود به اسلام و انقلاب و کشور خدمت کرد و زندگی را با نیکنامی به سر آورد، عاش سعیداً و مات سعیداً. از خداوند متعال رحمت و مغفرت و علو درجات را برای ایشان مسألت می‌کنم.سیّد علی خامنه‌ای ۲۹/ آذرماه/ ۱۳۹۳
27/09/93  --  در سوگ عالم عامل
روح بلندحضرت حجةالاسلام و المسلمین غيوري نجف آبادي به ملكوت اعلي پيوست

حجةالاسلام والمسلمین حاج شیخ سيد علي غيوري نجف آبادي، امروز صبح به علت ايست قلبي در سن84سالگي دارفاني را وداع گفت و به فرزند شهيدش پيوست. آن مرحوم از مبارزين قبل از انقلاب و فعالان عرصه هاي گوناگون بوي‍ژه فرهنگي پس از انقلاب و از ياران صديق حضرت امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري(مدظله العالي) بوده و خدمات عام المنفعه فراواني از خود بجا گذاشتند. آن مرحوم ساليان متمادي به عنوان نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر و مدتي به عنوان امام جمعه شهرري و نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي به مردم خدمت نمودند. موسسات خيريه اي كه ايشان باني آن بودند هم چنان محل رجوع و اميد نيازمندان است. روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد رحلت ملکوتی این عالم فرزانه را به ساحت مقدس امام عصر(ارواحنا فداه)، مقام معظم رهبري و عموم ملت شريف ايران بويژه شهر شهيدپرور نجف آباد و خاندان مكرم غيّوري تسليت عرض نموده، غفران و رحمت واسعه الهي را براي آن فقيد سعيد از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.
1

RSS
 
18/10/93  --  با توزیع استانی و شهرستانی سهمیه وام روستایی
تشکیل پرونده تسهیلات مسکن روستایی

با عنایت به تخصیص سهمیه یکی از بانک های عامل در سطح استان و نزدیک شدن موعد پرداخت تسهیلات بهسازی مسکن روستایی، مراحل پرداخت تسهیلات مذکور با تشکیل پرونده در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد، از روز پنجشنبه25دی93 کلید خواهد خورد. در این مرحله به منظور سهولت اجرای مراحل بعدی، صرفا جهت متقاضیان(واجد شرایط)احداث مسکن روستایی (فقط روستایی)تشکیل پرونده در روزهای پنجشنبه هر هفته انجام خواهد شد.به روستاییان عزیز توصیه می شود قبل از هرگونه مراجعه با شماره03142646367داخلی14تماس حاصل فرمایند.
1

RSS
 
07/10/93  --  در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل عنوان شد
تابش: کارهای بسیاری در روستاهای کشور بر زمین مانده است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: کارهای بسیاری در روستاهای کشور بر زمین مانده است. علیرضا تابش در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان اظهار کرد:نمی توانیم حق مطلب را در مورد آقای مستولی‌زاده(مدیرکل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان)بگوییم و تنها می‌توانم بگویم خداوند پاداش شما را می‌دهد. وی تصریح کرد:تصمیم بر این گرفته شد آقای مهندس خانی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان انتخاب شود هر چند که وی نگران آینده تهران بود. باید بدانیم راه طولانی و دشواری در پیش داریم و دل‌خوش بودن به کارهای پیشین نباید نگاه ما را به آینده دچار ضعف کند.وی در پایان متذکر شد: با وجود تحریم‌ها و کاهش قیمت نفت باید فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و با میدان دادن به جوانان با تلفیقی از افراد با تجربه و جوان به سوی آینده‌ای روشن پیش برویم و امیدوارم مدال توفیق نوکری مردم از ما سلب نشود.
1

RSS
 
11/11/93  --  به میمنت ایام الله دهه فجر
تخفیف100درصدی هزینه خدمات فنی

به مناسبت ایام الله دهه ی فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تکریم ارباب رجوع، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد اقدام به اعمال تخفیف100درصدی جهت انجام خدمات فنی(بازدید-استعلام) نموده است.این طرح در سال گذشته نیز انجام شد که با استقبال و رضایت ارباب رجوع همراه بود.
1

RSS
 
05/12/93  --  حضور در میدان ورزش
جام فجر93 با حضور تیم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد

چهارمین دوره مسابقات جام فجر بین ادارات و نهادهای شهرستان در حال برگزاری است. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد نیز امسال در دو رشته والیبال و فوتسال در این رقابتها حضور یافت. ابتداوالیبال: تیم والیبال بنیاد مسکن با غلبه بر تیم های شهرداری،آتش نشانی، وزارت دفاع و بنیاد شهید به مرحله نهایی راه یافت. در رشته فوتسال تاکنون دو مسابقه برگزار شده که اولین آن ها با نتیجه1-1 برابر نیروی انتظامی به پایان رسید. نتیجه دومین رقابت نیز با عدم حضور تیم بهزیستی(برای بار دوم) 3برصفر به نفع تیم بنیاد مسکن اعلام شد. یادآور می شود در بازی نهایی والیبال، تیم بنیاد با نمایندگان وزارت دفاع دست و پنجه نرم خواهد کرد.
1

RSS
 
93/11/21  --  حماسه ای دیگر در راه است
دعوت به حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22بهمن

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد، همچون سال گذشته با برپایی ایستگاه های متنوع(صلواتی، نقاشی و بلوتوث) در مسیر راهپیمایی یوم الله 22بهمن، پذیرای مردم همیشه در صحنه و انقلابی نجف آباد خواهد بود. لذا از عموم همشهریان عزیز دعوت می گردد ضمن حضور بصیرتمندانه در این مراسم با شکوه و بیعت مجدد با آرمان های امام و انقلاب، از ایستگاه های مذکور بازدید نمایند.
1

RSS
 
13/11/93  --  نخستین سفر رسمی مدیر کل جدید به شهرستان
بازدید مهندس خانی از طرح های مسکونی در دست احداث نجف آباد

در فرخنده ایام دهه فجر، مهندس خانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن سفر به شهرستان نجف آباد و شرکت در جلسه مشترک فرمانداری ویژه از طرح های در دست احداث شعبه نجف آباد بازدید نمود. در این برنامه که به همراه تعدادی از معاونین و مدیران استانی و شهرستانی انجام شد، بازدید کنندگان در جریان مراحل پیشرفت طرح های مسکونی در دست احداث بنیاد سکن انقلاب اسلامی نجف آباد (208واحدی امیرآباد و 44واحدی نهضت آباد) قرار گرفتند.
1

RSS
 
23/11/93  --  امسال پرشور تر از هرسال
حضور گسترده و بصیرتمندانه مردم در جشن37سالگی انقلاب اسلامی

راهپیمایی یوم الله 22بهمن 93با حضور متفاوت مردم، رنگ و بوی دیگری داشت. روحانی و دانشجو، پیر و جوان، کارمند و کاسب و در یک کلام همه آمده بودند تا ارادت خود را به اسلام و آرمانهای انقلاب اثبات کنند. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز همچون سال گذشته با همکاری پایگاه مقاومت بسیج منتظران مهدی(عج)، ضمن برپایی ایستگاه های صلواتی، نقاشی و بلوتوث، نقش کوچکی در سیل خروشان ملت داشت. این حضور باشکوه، بار مسئولیت مسئولین را به مراتب سنگین تر خواهد کرد تا با تلاش مضاعف، هر چه بیشتر از بار مشکلات مردم بکاهند.
1

RSS
 
93/12/14  --  رقابت های والیبال جام فجر پایان یافت
نایب قهرمانی تیم والیبال بنیاد مسکن

رقابت های والیبال جام فجر(بین ادارات شهرستان) روز چهارشنبه13اسفند93با بازی نهایی دو تیم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پیشکسوتان وزارت دفاع در سالن شهرداری یزدانشهر به پایان رسید. در این مسابقه نفس گیر، تیم وزارت دفاع با اختلاف ناچیزی از سد بنیاد مسکن گذشت و به مقام اول دست یافت. تیم بنیاد نیز که موفق به ارائه بازی واقعی خود نشد به نایب قهرمانی این دوره از مسابقات در رشته والیبال اکتفا کرد.
1

RSS
 
14/12/93  --  ناظرین روستایی گرد هم آمدند
جلسه هماهنگی طرح نظام فنی روستایی شهرستان برگزار شد

جلسه هماهنگی و توجیهی نظام فنی روستایی شهرستان با حضور مسئول نظام فنی روستایی استان، نماینده شعبه و ناظرین فعال در محل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد برگزار گردید.حاضرین دراین جلسه در جریان جزئیات تفاهمنامه جدید نظام فنی روستایی و ضوابط و ابلاغیات جهت اجرای هر چه بهتر طرح مذکور قرار گرفتند.
1

RSS
 
26/12/93  --  جام فجر93 به منزل آخر رسید
کسب مقام دوم والیبال جام فجر93

چهارمین دوره مسابقات بین ادارات شهرستان نجف آباد(دهه مبارک فجر93) به ایستگاه آخر رسید. در مراسم اختتامیه این مسابقات که به میزبانی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری برگزار گردید از تیم های برتر هر رشته با اهداء لوح سپاس و جام یادبود مسابقات تجلیل شد. تیم والیبال بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد نیز با گذشتن از سد حریفان به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت.
1

RSS
 
19/01/94  --  در راستای فرهنگ سازی بین دانش آموزان
مسابقه نقاشی "خانه ی ما"

به مناسبت دهه ی حساب 100 امام(ره) و سی و ششمین سالگرد تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، روابط عمومی شعبه نجف آباد اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع مسکن مقاوم در برابر حوادث نموده است. این مسابقه با عنوان *خانه ی ما* با همکاری مدیریت آموزش و پرورش در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان برگزار و در عید سعید مبعث از صاحبان آثار برتر تجلیل خواهد شد.
1

RSS
 
20/01/94  --  به میمنت فرخنده زادروز حضرت زهرا علیها السلام
تجلیل از بانوان کارمند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان

به میمنت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، روز مادر و هفته بزرگداشت مقام زن، طی مراسمی در قالب اردوی یک روزه از بانوان شاغل در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان تجلیل شد.این برنامه طبق سنوات قبل به همت روابط عمومی اداره کل و به میزبانی شعبه نجف آباد در مجموعه فرهنگی تفریحی باغ علوی برگزار شد.
1

RSS
 
94/02/03  --  در غم خادمی دیگر
درگذشت کارمند بازنشسته بنیاد مسکن نجف آباد

کارمند بازنشسته مومن و متعهد، مرحوم حاج مصطفی حمله داری پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری، چهارشنبه گذشته به رحمت ایزدی پیوست. ضمن تسلیت این ضایعه به بازماندگان، رحمت و مغفرت الهی برای آن مرحوم و حشر با فرزند شهیدش(محمود) را خواستاریم.
1

RSS
 
94/01/30  --  گامی دیگر در راستای خدمت به مردم
کلنگ زنی طرح انبوه سازی مسکن دهق

به مناسبت دهه ی حساب100امام(ره) و با حضور مدیر کل بنیـاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، معاون استــاندار و فرماندار شهرستان ویژ ه نجف آباد و تنی چند از مسئولین شهرستـانی و محلی، کلنگ احداث دومین مجموعه انبوه سازی مسکونی شهر دهق از توابع بخش مهردشت به زمین زده شد. امید است به یاری خداوند متعال و همکاری دستگاه های مربوطه در سال همدلی و هم زبانی دولت و ملت، گام کوچکی در راستای حل بخشی از معضل مسکن برداشته شود.
1

RSS
 
94/03/13  --  به زودی .....
اعلام نتایج مسابقه نقاشی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد، با اتمام مهلت شرکت در مسابقه ی نقاشی"خانه ی ما" و انتخاب آثار برتر، به زدوی نتایج نهایی و گزارش برگزاری مسابقه به همراه نمایش آثار برتر از همین پایگاه اعلام خواهد شد.
1

RSS
 
03/05/93  --  روز قدس همه آمده بودند
برپايي ايستگاه نقاشي در مسير راهپيمايي روز جهاني قدس

با تجربه موفق همكاري بين سازماني در يوم الله22بهمن92، روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي با همكاري پايگاه مقاومت بسج منتظران مهدي(عج) نجف آباد اقدام به برپايي ايستگاه نقاشي و بلوتوث در مسير راهپيمايي روز جهاني قدس نمود تا سهم اندكي در اين همايش عظيم مردمي ايفا كرده باشد. در اين ايستگاه كه ساعت ها قبل از شروع راهپيمايي برپا و تا نماز جمعه ادامه داشت، حدود چهارصد برگ سفيد بين كودكان توزيع شد. شور و اشتياق كودكان، در چندين مورد والدين و افراد بزرگسال را نيز وادار به ترسيم نقاشي مي كرد به نحوي كه در بين نقاشي ها مشخصات افراد با بازه سني3تا45سال مشاهده مي شد. آثار برتر اين ايستگاه ضمن معرفي در سايت بنياد مسكن شهرستان و اهداء جايزه به صاحبان آن ها، جهت پخش در صدا و سيما به نشاني شبكه پويا ارسال خواهد شد. شايان ذكر است چندين بلوتوث مناسبتي تنظيم و چند دستگاه رايانه همراه نيز تهيه شده بود كه با توجه به محدوديت مكاني جهت استفاده از رايانه و همچنين حجم استقبال كودكان از موضوع نقاشي، بحث ايستگاه بلوتوث به مناسبت ديگري موكول گرديد.
1

RSS
 
21/01/94  --  به مناسبت دهه ی حساب 100 امام(ره) عنوان شد
امام جمعه نجف آباد: باید به خانه دار شدن جوانان کمک کرد.

حجةالاسلام و المسلمین حسناتی، نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه نجف آباد در بخشی از خطبه دوم نماز جمعه21فروردین، ضمن اشاره به مناسبت این روز و فرمان حضرت امام خمینی(ره)مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب100، دور اندیشی این مرد بزرگ را ستودنی دانست و همگان را به مشارکت در امر خانه سازی محرومین دعوت کرد. وی یکی از مشکلات جوانان در راه تشکیل خانواده را مسکن دانست و ضمن تقدیر از فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خیرین مسکن ساز، از مردم خواست تا به صورت های ممکن(کمک مالی،وقف و ...) در خانه دار شدن محرومین مشارکت کنند.
1

RSS
 
22/01/94  --  خدمتی دیگر به مناسبت دهه ی حساب100
رایگان شدن استعلام روستایی

به میمنت تقارن سالروز میلاد حضرت زهرا(علیهاالسلام) و حضرت امام خمینی(ره) با 21 فروردین، سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و آغاز دهه ی حساب 100، بنیادمسکن انقلاب اسلامی نسبت به ارائه خدمات فنی بصورت رایگان در طول دهه ی مذکور اقدام نموده است. لذا ارائه ی پاسخ استعلام از21 فروردین لغایت اول اردیبهشت به صورت رایگان خواهد بود.
1

RSS
 
94/01/28  --  به مناسبت دهه ی حساب100 برگزار شد
حضور خبرنگاران در شهرستان نجف آباد

به مناسبت دهه ی حساب100امام(ره)، گروه خبری رسانه های استان به همراه مسئولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن بازدید از روستای فیلور و طرح انبوه سازی208واحدی شهرستان نجف آباد با فعالیت های عمران روستایی و بهسازی مسکن این شهرستان آشنا شدند. در این تور خبری حاضرین در جریان فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد جهت اجرای طرح هادی و بهسازی مسکن روستایی روستای فیلور و احداث208واحد مسکونی موسوم به بهاران قرار گرفتند. سپس با حضور در مجموعه فرهنگی باغ علوی در نشست خبری مدیر کل و معاونین این نهاد سئوالات خود را با ایشان مطرح نمودند.
1

RSS
 
94/03/16  --  در پاسخ به مراجعات مکرر شهروندان عنوان شد:
اعلام زمان و شرایط پیش فروش واحدهای طرح208واحدی: به زودی

بدینوسیله با عنایت به تماس های مکرر شهروندان عزیز در خصوص پیش فروش واحدهای طرح 208 واحدی (بهاران) به استحضار می رساند تاکنون هیچ شرایطی در این خصوص از سوی این نهاد اعلام نشده است. لذا تاکید می گردد هرگونه آگهی پیش فروش، فروش و ... مربوط به طرح مذکور رسما از طریق پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مسکن نجف آباد (همین درگاه)به آگاهی عموم خواهد رسید.
1

RSS
 
14/02/94  --  گامی در جهت خدمت به محرومین
نشست هماهنگی تفاهمنامه مسکن معلولین

در پی ابلاغ تفاهمنامه مشترک سازمان بهزیستی کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مبنی بر ارائه خدمات ویژه جهت مسکن معلولین، جلسه ی هماهنگی طرح مذکور با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در اداره بهزیستی شهرستان نجف آباد برگزار شد. در این نشست، اسماعیلیان، رییس بهزیستی نجف آباد ضمن تشریح طرح، از مددکاران حاضر در جلسه درخواست کرد تا با جدیت پیگیر امور مسکن معلولین باشند. همچنین خانم کریمزاده از اداره کل بهزیستی اصفهان نیز با ارائه توافقات صورت گرفته به تشریح جزئیات آن ها پرداخت. عباسی، نماینده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد نیز ضمن تاکید بر عزم این بنیاد جهت خانه دار شدن قشر مستضعف جامعه، علی الخصوص معلولین، با توضیح خدمات قابل ارائه، آمادگی این نهاد را برای همکاری در اجرای طرح مذکور، اعلام کرد.
1

RSS
 
94/03/23  --  نخستین بازدید مدیرکل
دیدار مهندس خانی با کارکنان شعبه نجف آباد

مهندس غلامحسین خانی، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، با حضور در جمع کارکنان این نهاد در شهرستان نجف آباد، ضمن آشنایی بیشتر ، از آنان خواست تا با نصب العین قراردادن قانون، هر چه بیشتر و بهتر پاسخگوی مردم و مسئولین باشند. وی با انتقاد از برخی بی توجهی ها به قوانین، یکی از دلایل موفقیت خود طی بیش از سی سال خدمت را تلاش در جهت آگاهی از قانون و عمل به آن دانست. همچنین در این دیدار، رضایی، مدیر شعبه نجف آباد، پس از تشکر از حضور مدیرکل در جمع کارکنان و با اشاره به برخی مشکلات، خواستار اهتمام بیشتر دست اندرکاران در جهت رفع آن ها شد.
1

RSS
 
19/04/94  --  تجدید پیمان با آرمان های امام و رهبری
روز قدس امسال نیز مثال زدنی شد

همزمانی روز قدس94با چند رویداد مهم بهانه ای شدبرای ماندگارتر شدن این روز فراموش نشدنی. در بُعد مذهبی، مومنین پس از احیاء شب قدر پرشور و با انگیزه تر در این مراسم حاضر شدند. در بعد ملی و منطقه ای نیز جریان مذاکرات با کارشکنی های طرف غربی و وقایع یمن و جنایات رژیم سعودی مزید علت بود تا مردم شعارهای خود به ویژه"مرگ بر آمریکا" را پر جوهر تر از هر سال فریاد بزنند. این حضور بصیرتمندانه و انقلابی، بار مسئولیت خادمین ملت را در خدمت هرچه بیشتر و بهتر به آنان سنگین تر خواهد کرد.
1

RSS
 
94/04/19  --  .
برپایی ایستگاه نقاشی قدس94

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد برای دومین سال متوالی اقدام به برپایی ایستگاه نقاشی در مسیر راهپیمایی روز قدس نمود. این برنامه ساعاتی قبل از آغاز تا پس از پایان راهپیمایی (ساعت9تا13)در ضلع غربی میدان امام(باغملی)نجف آباد برگزار شد.در این ایستگاه، مخاطبین که اغلب قشر کودک و نوجوان بودند، با ارائه نقاشی خود، هدیه ای به رسم یادبود دریافت می کردند. استقبال به حدی بود که در همان دقایق اولیه حدود500هدیه پیش بینی شده بین حاضرین توزیع شد. امید است با حمایت و همراهی بیشتر مسئولین، شاهد برگزاری برنامه هایی به مراتب بهتر در سال های آینده باشیم.(تصاویر تکمیلی در صفحه ی اختصاصی ایستگاه نقاشی)
1

RSS
 
30/04/94  --  با نزول رحمت الهی
خسارات جزئی و کلی به منازل روستایی شهرستان

بر اثر بارندگی شدید ایام پایانی تیرماه، به برخی منازل روستایی شهرستان خساراتی وارد شد. اکثر خانه های آسیب دیده از منازل قدیمی بوده و در روستاهای بخش مهردشت واقع شده اند. خسارات وارد شده بین10تا70درصد بوده که ضمن بازدید میدانی از محل های مورد اعلام دهیاری ها، گزارش های مربوطه تهیه و به همراه مستندات جهت معاونت بازسازی استان ارسال شده است. امید است با پی گیری و توجه بیشتر مسئولین شاهد بازسازی هرچه زودتر منازل مذکور باشیم.
1

RSS
 
94/05/17  --  به استقبال لاله ها
تجدید پیمان با آرمان های امام و شهدا در تشییع پیکر شهدای غواص

پیکر مطهر38 شهید تازه تفحص شده غواص، روز جمعه 16مرداد94 بر دستان مردم شهید پرور نجف آباد تشییع شد.استقبال مردم از این عزیزان به نحوی بود که کاروان حامل پیکرهای شهدا، مسیر4کیلومتری میدان گلها تا میدان امام(ره) را بیش از یک ساعت طی کرد. در بین این شهدا که در عملیات کربلای4به فیض عظیم شهادت نائل شده اند، یازده نفر شناسایی و بقیه گمنام هستند و در ایام شهادت حضرت امام صادق علیه السلام در نقاط مختلف استان،از جمله امیرآباد نجف آباد، تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.
1

RSS
 
25/05/94  --  در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح شد
تاکید مسئولان:اقتصاد مقاومتی در سایه همدلی و همزبانی دولت و ملت

جلسه شورای اداری شهرستان ویژه نجف آباد با حضور مسئولان کشوری و لشگری و حجةالاسلام محمودآبادی رییس منطقه6سازمان بازرسی کل کشور در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار شد. در این نشست، حجةالاسلام حسناتی، امام جمعه نجف آباد ضمن تبیین شعار امسال و تمجید از دقت و بصیرت رهبر انقلاب در نامگذاری آن، خواستار برگزاری مسابقه یا طرحی دیگر توسط فرمانداری جهت بررسی راهبردها و آفات تحقق همدلی و همزبانی دولت و ملت شد. ابوترابی، نماینده شهرستان در مجلس نیز با اشاره به تحریم ها، برجام و تاثیر ناچیز آن بر اقتصاد کشور، خواستار توجه جدی مردم و مسئولین به اقتصاد مقاومتی و تحقق آن جهت رفع مشکلات اقتصادی شد. محمودی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیز ضمن طرح برخی مشکلات اساسی مردم، خواستار توجه و ورود سازمان بازرسی در جهت حل آن ها شد.
1

RSS
 
12/11/94  --  همزمان با آغاز دهه ی مبارک فجر
اهم برنامه های بنیاد مسکن نجف آباد در سی و هفتمین فجر انقلاب

اهم برنامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به میمنت سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی به شرح زیر اعلام می گردد: 1-ارائه خدمات رایگان (جهت هزینه های استعلام) 2-افتتاح طرح44واحدی مسکونی روستای نهضت آباد3-دیدار با خانواده معظم شهداء و جانبازان عزیز جنگ تحمیلی4-شرکت در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا5-برپایی ایستگاه صلواتی متفاوت در راهپیمایی22بهمن
1

RSS
 
94/08/05  --  در جلسه ستاد مدیریت بحران عنوان شد
هماهنگی دستگاه های اجرائی جهت حوادث احتمالی

در جلسه ستاد مدیریت بحران نجف آباد که با حضور اکثر مدعوین در فرمانداری ویژه شهرستان تشکیل گردید، نمایندگان دستگاه های اجرائی و مرتبط با بیان دیدگاه ها، آمادگی خود را برای مقابله با تبعات حوادث احتمالی اعلام نمودند. در این نشست که به ریاست فرماندار برگزار شد، مسئولین، ضمن بررسی برخی حوادث گذشته از جمله سیل اوائل مهرماه در بخش مهردشت، به تبادل نظر و طرح مشکلات و نواقص امدادرسانی پرداختند. در پایان، فرماندار ضمن تشکر از خدمات دستگاه ها و با اشاره به پیش بینی های فصل بارندگی امسال، همگان را به حفظ و افزایش آمادگی در برابر حوادث دعوت کرد.
1

RSS
 
24/08/94  --  در کارگروه جامعه ایمن شهرستان ویژه نجف آباد مطرح شد
تعامل بین دستگاهی برای تحقق جامعه ای ایمن

در جلسه ی کارگروه جامعه ی ایمن شهرستان نجف آباد که به میزبانی بخشداری مهردشت برگزار شد، اعضاء کارگروه ضمن بررسی موانع و مشکلات موجود، خواستار تعامل بیشتر دستگاه ها برای تحقق جامعه ی ایمن شدند. بیشتر وقت این نشست به طرح مشکلات بخش مهردشت توسط مسئولین و نمایندگان شوراها اختصاص داشت. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز عضو کمیته ایمن سازی منازل این کارگروه می باشد.
1

RSS
 
94/09/01  --  گامی دیگر در جهت رفع محرومیت
جلسه مشترک جهت بررسی و رفع موانع خانه دار شدن معلولین

پیرو ابلاغ تفاهمنامه چندجانبه بین دستگاهی جهت کمک به خانه دار شدن خانواده های دارای فرزند معلول و جلسات متعدد در این خصوص، جلسه ی هماهنگی منطقه ای جهت بررسی و رفع موانع طرح مذکور در شهرستان های نجف آباد، تیران و کرون و خمینی شهر، به میزبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد در مجموعه ی علوی این نهاد برگزار شد. در این نشست که با حضور معاونین مدیرکل، رؤسا و کارشناسان بهزیستی، بنیاد مسکن و راه و شهرسازی تشکیل شد، حاضرین ضمن بررسی مشکلات موجود، تصمیماتی در جهت رفع موانع اتخاذ نمودند.در پایان جلسه، آقایان شاهزیدی، معاون مدیرکل بهزیستی و قوی بیان، معاونت بازسازی اداره کل بنیاد مسکن استان اصفهان با تقدیر از حاضرین، خروجی جلسه را بسیار خوب و در جهت تحقق اهداف طرح ارزیابی نمودند.
1

RSS
 
19/11/94  --  خدمتی دیگر در ایام الله دهه ی فجر
آغاز طرح آسفالت معابر روستایی

به میمنت ایام خجسته ی دهه ی فجر، آسفالت معابر روستاهای شهرستان نجف آباد کلید خورد. این طرح با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری ها در سطح هشت روستای شهرستان انجام خواهد شد که از روستای نهضت آبادآغاز و در جلال آباد و فیلور ادامه خواهد یافت. گفتنی است آسفالت مورد استفاده از کارخانه آسفالت بنیاد مسکن نجف آباد تامین می گردد. 94/12/26-خبرتکمیلی:انجام روکش آسفالت معابر روستای رحمت اباد از توابع بخش مرکزی نجف آباد در مراحل پایانی به سر می برد. با یاری خداوند متعال، روستای نمونه ی کشوری،حاجی آباد، هدف بعدی طرح نهضت آسفالت بنیاد مسکن خواهد بود.
1

RSS
 
94/10/21  --  با همکاری بنیاد مسکن شهرستان و بانک های عامل
جذب96درصد تسهیلات بهسازی(در مجموع)و70درصد تسهیلات 20میلیون ریالی تعمیرات مسکن روستایی(اعتبار93-94)

با ابلاغ تسهیلات بهسازی مسکن روستایی و همچنین وام تعمیر مسکن (احداث حمام روستایی)از محل اعتبارات سال93 به بانک های عامل در اواخر سال گذشته، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد نسبت به قبول درخواست، تشکیل پرونده و معرفی به بانک حدود260 متقاضی اقدام نموده که تاکنون حدود 60 درصد اعتبار بهسازی و70درصد اعتبار تعمیرات، جذب گردیده است. گفتنی است از مجموع سهمیه وام تعمیری93، 30درصد به روستای محروم گلدره و 14درصد به افراد تحت پوشش بهزیستی اختصاص یافته است. همچنین در مجموع تاکنون حدود2020 نفر جهت تسهیلات بهسازی به بانک های عامل معرفی شده اند که بیش از96درصد موفق به انعق قرداد و رات وامشده اند.امید است با همکاری هر چه بهتر بانک های عامل شاهد جذب صد درصدی اعتبار تا پایان سال باشیم.
1

RSS
 
21/11/94  --  قطره ای در سیل خروشان ملت
ایستگاه متفاوت بنیاد مسکن نجف آباد در 22بهمن94

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد همچون سال های گذشته البته متفاوت، اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر راهپیمایی یوم الله 22بهمن می نماید. در این ایستگاه، خدماتی از قبیل: پذیرایی، نقاشی صورت، نقاشی کودکان، وای فای رایگان، پرچم و اقلام فرهنگی و ... به راهپیمایان عزیز22بهمن ارائه خواهد شد. منتظر دیدار شما هستیم...
1

RSS
 
23/11/94  --  برای سومین سال متوالی
حضور متفاوت در راهپیمایی22بهمن94

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد، همچون دو سال گذشته با برپایی ایستگاه در مسیر راهپیمایی22بهمن، پذیرای راهپیمایان یوم الله 22بهمن بود. در این ایستگاه با رویکردی متفاوت، ضمن پذیرایی، خدماتی از قبیل نقاشی کودکان، توزیع اقلام فرهنگی، خط وای فای رایگان و ... به حاضرین ارائه شد.
1
مهاجر الی الله، سردار آزاده، شهید دکتر حاج عباسعلی جوزی

RSS
 
05/12/94  --  بیعت مجدد با ولایت در آستانه انتخابات حساس7اسفند
دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف نجف آباد با رهبر معظم انقلاب

هزاران نفر از اقشار مختلف شهرستان شهید پرور نجف آباد به مناسبت پنجم اسفند، روز نجف آباد، با ولی امر مسلمین دیدار کردند. در این مراسم که با صفا و معنویت خاصی همراه بود، حضرت آیت الله خامنه ای ضمن خوش آمد گویی، به بیان ویژگی های نجف آباد در قبل و بعد از انقلاب پرداخته و این شهرستان را ممتاز در بین دیگر مناطق کشور دانستند. شرح کامل این خبر در http://farsi.khamenei.ir
1

RSS
 
01/01/95  --  سال نو با شعاری راهبردی
سخنرانی مهم مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی

حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر اولین روز سال95 با حضور در جمع زائرین و مجاورین حرم مطهر رضوی ضمن تبریک سال جدید به تبیین شعار امسال و لزوم تکیه بر اقتصاد مقاومتی برای عبور از مشکلات موجود پرداختند.
1

RSS
 
20/01/95  --  تقدیر امام جمعه نجف آباد از بنیاد مسکن
تلاش بیشتر در جهت رفع مشکل مسکن محرومین

حجةالاسلام حسناتی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد در خطبه های نماز جمعه بیستم فروردین ماه با یادآوری دهه ی حساب100امام(ره) و تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، خواستار مشارکت بیشتر خیّرین در امر ساخت مسکن محرومین شد. وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته، ایجاد مسکن جهت این قشر را یکی از بهترین اعمال نیک برشمرد و بار دیگر بر این امر مهم تاکید کرد.
1

RSS
 
21/01/95  --  رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دیدار با ریاست جمهوری عنوان کرد
آمادگی بنیاد مسکن برای خروج مسکن از رکود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی٬ علیرضا تابش امروز شنبه ۲۱ فروردین در دیدار دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری با وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی و مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سالروز تأسیس این نهاد انقلابی گفت: عمده فعالیت‌های ما در بخش روستایی مربوط به عمران و بهسازی خانه‌های روستایی و تهیه طرح‌های هادی روستاهای سراسر کشور است.
1

RSS
 
24/01/95  --  از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی
اهداء مبلغ200میلیون ریال به حساب100امام(ره)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همزمان با ایام سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ جهت کمک به مسکن محرومین و تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال برای واریز به حساب ۱۰۰ امام متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اهداء کردند. حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۸ در پیامی تأکید کرده بودند: لازم است حساب ۱۰۰ که شرف انتساب به اسم مبارک حضرت امام قدس سره را داشته است و منشأ خیرات و برکات برای مردم فقیر و محروم بوده همچنان باقی باشد و مردم مؤمن و با گذشت، بوسیله آن برای مسکن محرومین انفاق کنند.
1

RSS
 
26/01/95  --  تجلیل از سال ها خدمت
همایش بازنشستگان بنیاد مسکن استان به میزبانی نجف آباد

به مناسبت سی و هفتمین سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در دهه ی حساب 100 امام (ره)، همایش تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان به میزبانی شهرستان ویژه نجف آباد برگزار شد.
1

RSS
 
23/01/95  --  در مصاحبه با شبکه خبر عنوان شد
تابش: اختصاص ۱۰هزار میلیارد ریال اعتبار برای طرح هادی روستایی

علیرضا تابش در گفتگو با برنامه روی خط خبر شبکه خبر در خصوص اولویت ها و اهداف بنیاد مسکن در سال جاری گفت: طرح هادی از مهم ترین طرح های روستایی است که پارسال حدود 10هزار میلیارد ریالی برای طرح های هادی در روستاها هزینه اختصاص یافت.
1

RSS
 
20/02/95  --  جبران بخشی از خسارات
معرفی خسارت دیدگان حوادث اخیر در سطح روستاهای شهرستان به بانک عامل

در پی بروز حوادث قهری در سطح روستاهای شهرستان که منجر به ایراد خساراتی به منازل مسکونی شد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تهیه گزارش و پیگیری تخصیص اعتبار، نسبت به معرفی خسارت دیدگان جهت دریافت تسهیلات تعمیری حوادث اقدام نمود. در این راستا تا زمان تهیه خبر(1395/02/20)بیش از سی نفر جهت دریافت تسهیلات با مبلغی بالغ بر1630میلیون ریال به بانک عامل معرفی شدند. امید است با همکاری بیش ار پیش بانک عامل در تضمین و پرداخت تسهیلات، بخشی از آلام روستاییان عزیز شهرستان تسکین یابد.
1

RSS
 
95/03/29  --  هم اندیشی در جهت رفع مشکل
جلسه مشترک جهت سهولت در صدور پروانه ساختمان روستایی

با عنایت به مراجعات مکرر روستاییان و گلایه از برخی مشکلات در روند صدور پروانه ساختمان، جلسه ای به درخواست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، با حضور مسئولین ذیربط در فرمانداری ویژه شهرستان تشکیل و مشکلات موجود، مورد طرح و بررسی قرار گرفت.در پایان مقرر گردید امور مربوط به نظارت توسط بنیاد مسکن و مراحل تهیه و تایید نقشه توسط نظام مهندسی انجام پذیرد. همچنین طرفین متعهد به طرح تفاهمنامه سه جانبه(موسوم به تفاهمنامه30دی)در سطح استانی خود و اعلام نتیجه در جلسه مجدد جهت اخذ تصمیم نهایی گردیدند.
1

RSS
 
28/01/95  --  عدم آمادگی جهت نزول رحمت الهی
خسارت تندباد، صاعقه و باران به روستاهای شهرستان

در پی بارش شدید باران طی روزهای پایانی فروردین ماه، به برخی معابر و منازل روستاهای شهرستان، خساراتی وارد شد. (کلیک بر روی عنوان خبر)
1

RSS
 
95/03/30  --  سرنوشت مصلای علویجه
نشست بررسی مشکلات و موانع احداث مصلی

بنا به دعوت امام جمعه شهر علویجه و به منظور بررسی مشکلات و موانع تسریع احداث مصلای نماز جمعه ی این شهر، نشستی با حضور حجةالاسلام صالحیان، مسئول امور سیاستگذاری ائمه جمعه استان، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.
1

RSS
 
95/05/31  --  هماهنگی بیشتر جهت خدمت به مردم
جلسه مشترک جهت نظام فنی روستایی

بنا به دعوت بخشداری مهردشت و با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط جلسه ای جهت بررسی موانع و مشکلات صدور پروانه ساختمان روستایی در تاریخ31مردادماه جاری در محل بخشداری مذکور برگزار گردید. در این نشست که ایوبیان، بخشدار مهردشت، شیرانی رییس نمایندگی نظام مهندسی مهردشت، عباسی نماینده بنیاد مسکن و محمدبیگی، از ناظرین روستایی بخش مهردشت حضور داشتند، حاضرین ضمن طرح مشکلات موجود به ارائه راهکارهای پیشنهادی خود پرداختند. در پایان، ضمن جمع بندی موارد، تصمیم نهایی به جلسه مشترک با نظام مهندسی استان موکول گردید.خاطر نشان می گردد طبق قانون، مسئولیت نظارت بر ساخت و ساز روستایی از مرحله درخواست پروانه تا صدور پایان کار و پس از آن، در قالب طرح نظام فنی روستایی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار شده است.
1

RSS
 
95/05/07  --  بررسی میدانی مشکلات توسط مسئولین
بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از بخش مهردشت

بنابر گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد،غلامی، مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان به همراه جمعی از معاونین خود در سفری نیم روزه به شهرستان ویژه نجف آباد و بازدید از بخش مهردشت، در جریان مشکلات مرتبط با حوزه ی راه، زمین و مسکن قرار گرفتند. در این بازدید که محمودی، فرماندار، رضائی مدیر بنیاد مسکن و جمعی دیگر از مدیران شهرستانی و محلی ایشان را همراهی می کردند، حاضرین ضمن بازدید از توانمندی های عمرانی، خدماتی و هنری شهرهای علویجه و دهق در جلسات مشترک نسبت به بررسی مشکلات موجود و ارائه راهکار جهت رفع هرچه زودتر آن ها قول مساعد دادند.
1

RSS
 
11/04/95  --  حضوری پرشور در حمایت از مظلوم
راهپیمایی روز قدس با حضور مومنین روزه دار نجف آبادی

راهپیمایی روز جهانی قدس، جمعه 11تیر و علی رغم هوای گرم حدود40درجه با حضور پرشور مومنین روزه دار برگزار شد.در این مراسم که بیشتر مسئولین شهرستان نیز همپای مردم حضور داشتند، ابوترابی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن پرداخت. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نیز همچون سال های قبل با برپایی ایستگاه نقاشی و رسانه، پذیرای کودکان و نوجوانان شرکت کننده در راهپیمایی بود.
1

RSS
 
08/06/95  --  یاد یاران سفر کرده به خیر
دیدار با خانواده معظم شهید انتشاری

به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند، جمعی از کارمندان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد با حضور در منزل شهید محمود انتشاری از کارمندان اسبق بنیاد مسکن شهرستان، با خانواده ایشان دیدار نمودند. در این ملاقات صمیمانه، برادر شهید ضمن بیان خاطراتی از شهید، خواستار توجه بیشتر مسئولین به خانواده های معظم شهدا شدند. کارمند شهید محمود انتشاری پس از حضوری4ساله در جبهه های نبرد حق علیه باطل و در حالیکه تنها6ماه از استخدامش در بنیادمسکن انقلاب اسلامی می گذشت، مقصد اولین سفر زندگی مشترک خود را حرم حضرت معصومه علیها السلام برگزید تا در روز عید قربان (مصادف با25مرداد65 ) و پس از اقامه نماز عید، در اثر انفجار بمب منافقین کوردل به لقاءالله بپیوندد.
1

RSS
 
25/05/95  --  نتیجه ناهماهنگی های بین دستگاهی
ادامه ی مشکلات در مسیر صدور پروانه های ساختمانی روستایی

اخیرا با ورود سازمان نظام مهندسی به مباحث نقشه و نظارت روستایی، این روند با مشکل مواجه شده به نحوی که اکثر متقاضیان احداث بنا در روستاها در سردرگمی و نارضایتی به سر می برند. جلسات و مذاکرات متعدد با مسئولین ذیربط نیز علی رغم تنظیم صورتجلسه و ایجاد تعهدات متقابل ،به نتیجه مطلوب نرسید و بنیاد مسکن شهرستان ضمن ارسال نامه به مبادی ذیربط، مواد قانونی را به ایشان یادآور گردید که این امر موجب عکس العمل نظام مهندسی شهرستان شده و ضمن ارسال پیامک به اعضاء خود، آن ها را از هرگونه فعالیت در مورد پروانه های روستایی منع نموده است. یکی از بخشداری های شهرستان نیز طی ارسال جوابیه، خواسته هایی را از بنیاد مطرح نموده است. انتظار می رود مسئولین محترم نهادها و دستگاه های مرتبط {با تفاهمنامه موسوم به 10/30 }در سطح استانی،جهت ایجاد وحدت رویه و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی بعدی، ضمن تشکیل جلسه مشترک و تبیین دقیق مفاد تفاهمنامه، دستورالعمل اجرائی را به سطوح شهرستانی خود ابلاغ نمایند.
1

RSS
 
95/08/10  --  امید به بهبود اوضاع نظام فنی روستایی
دعوت بنیاد مسکن از ناظرین متقاضی نظارت در روستا

با عنایت به تفاهمنامه موسوم به 10/30 و با گذشت حدود دو سال از تدوین آن، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن هماهنگی با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، اقدام به فراخوان عمومی از مهندسی ناظر جهت امور نظارت روستایی نموده است. طی این فراخوان، مهندسین عضو نظام با مراجعه به تارنمای نظام مهندسی، فرم تقاضا را دریافت، تکمیل و تا پایان وقت اداری پنجشنبه13آبان95تحویل نمایندگی های آن در سطح استان می نمایند. در ادامه، بنیادمسکن ضمن بررسی فرم های تحویلی نسبت به گزینش افراد حائز شرایط با اولویت مهندسین غیرشاغل اقدام و پس از طی مراحل، آن ها را به سازمان راه و شهرسازی معرفی خواهد نمود. این فراخوان صرفا جهت تامین نیروی ناظر نظام فنی روستایی بوده و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، هیچ تعهدی جهت استخدام افراد مذکور نخواهد داشت.
1

RSS
 
95/09/15  --  تجدید عهد با شهیدان
دیدار با خانواده معظم شهدا

بنا بر دعوت بنیاد شهید، نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نجف آباد به دیدار خانواده معظم شهدا رفتند. طی این برنامه که با همراهی دو تن از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در فضائی صمیمانه و صادقانه صورت گرفت، با خانواده گرانقدر شهیدان عابدینی، یوسفیان و آزاد، دیدار و مشکلات و درخواست های ایشان بررسی شد. شهید محسن عابدینی در سال62طی عملیات والفجر2 و در سن20سالگی، شهید ناصر یوسفیان در عملیات کربلای5(دی ماه65) و در سن27سالگی و شهید فرهاد آزاد در سن 17سالگی در جزایر مجنون(عملیات خیبر-سال62) به فیض شهادت نائل آمده و آسمانی شدند. یادشان گرامی و راهشان پررهرو باد.
1

RSS
 
01/10/95  --  ابلاغ اعتبار 95
تسهیلات ویژه مسکن روستایی با شرایط جدید

با ابلاغ دستورالعمل پرداخت تسهیلات ویژه ی بهسازی مسکن روستایی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نسبت به تشکیل پرونده جهت متقاضیان تسهیلات مذکور اقدام می نماید. این تسهیلات در دو قالب 180 و 200 میلیون ریالی و کارمزد5درصد به واجدین شرائط در تمامی روستاهای شهرستان و شهرهای دهق، علویجه، کهریزسنگ، جوزدان و گلدشت پرداخت خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با شماره های 42646367 - 42641055 - 42641056 داخلی14 تماس حاصل نموده و یا به کانال اطلاع رسانی ما (تصویر سمت راست) مراجعه فرمایید.
1
 
خبر سال92

کلیه ی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ویژه ی نجف آباد می باشد.
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا